Praktyki absolwenckie – szansa na poznanie środowiska Urzędu Miasta od środka!

Aktualnie w Urzędzie m.st. Warszawy trwa rekrutacja kandydatów na odpłatne 3-miesięczne praktyki dla absolwentów szkół średnich i wyższych. Praktyki będą się odbywać od 1 kwietnia do 30 czerwca 2019 r. (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00). Zgłoszenia można przysyłać do 28 lutego 2019 r. Jest w czym wybierać, ponieważ kandydatów na praktyki absolwenckie poszukuje aż 20 biur urzędu. Praktyki umożliwiają zdobycie doświadczenia zawodowego w wybranej dziedzinie i pogłębienie wiedzy o funkcjonowaniu miasta.

Praktykanci mogą liczyć także na:
* wsparcie merytoryczne opiekuna
* możliwość realizacji e-szkoleń dostępnych na miejskiej platformie e-learningowej
* wypłatę świadczenia pieniężnego za okres odbywania praktyki w wysokości 1500 zł brutto miesięcznie
* pisemne potwierdzenie odbycia praktyki w formie zaświadczenia.

Ogłoszenia opublikowane są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.
Do udziału w rekrutacji zaproszone są osoby, które w dniu rozpoczęcia praktyki nie ukończyły 30. roku życia oraz dotychczas nie odbywały praktyki absolwenckiej w Urzędzie m.st. Warszawy.

Zachęcamy do zgłaszania się – to świetna okazja do połączenia teorii z praktyką!

Posted in Aktualności, Formy współpracy, Oferty współpracy, Praktyki studenckie i absolwenckie, Uncategorized, Warszawa dla społeczności akademickiej.