Ruszyła rejestracja na II Konferencję MIEJSCA OTWARTE

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, miesiąc październik upłynie pod szyldem zaangażowania obywatelskiego w tworzenie miejsc otwartych. Będzie okazją do zainspirowania się, poznania dotychczas powstałych miejsc aktywności lokalnej funkcjonujących na terenie Warszawy, jak i całej Polski. Po raz drugi odbędzie się Konferencja MIEJSCA OTWARTE, na którą właśnie ruszyła rejestracja!

Konferencja ma na celu wymianę doświadczeń przedstawicieli różnych miejsc, które zostały otworzone na potrzeby mieszkańców, takich jak: biblioteki, domy kultury, ośrodki pomocy społecznej, organizacje pozarządowe. Wydarzenie to będzie okazją do poruszenia najważniejszych zagadnień związanych z funkcjonowaniem i rozwojem miejsc otwartych, nie tylko tych warszawskich lecz z całej Polski.

Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 października 2018 roku w Domu Kultury Kadr. Plan wydarzenia przewiduje różnorodne formy włączenia się w dyskusję: wykłady, warsztaty, sektorowe panele dyskusyjne.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników samorządów i instytucji lokalnych, jak i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy (w ramach jednego podmiotu może uczestniczyć w konferencji maksymalnie trzech reprezentantów).

Więcej na temat konferencji pisaliśmy także tutaj.

Zachęcamy do rejestracji i udziału w wydarzeniu oraz odwiedzin strony internetowej! 🙂

Posted in Aktualności, Konferencje, seminaria, szkolenia.