Jak finansować działania organizacji pozarządowych? O tym i wielu innych aspektach funkcjonowania.. na konferencji Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Przed rozpoczęciem działalności w formie organizacji pozarządowej należy rozważyć sposoby jej funkcjonowania. Ścieżek i możliwości rozwinięcia działalności jest całkiem sporo. Zatem gdzie szukać środków finansowania? Jaki sposób finansowania wybrać? Może interesują cię trendy w finansowaniu działań społecznych?

Na te i wiele innych wątpliwości odpowie konferencja Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Dzięki udziałowi w wydarzeniu masz szansę:

– dowiedzieć się jak i gdzie znaleźć środki na funkcjonowanie organizacji,

– poznać trendy i przyszłość finansowania działań fundacji i stowarzyszeń,

– otrzymać praktyczne wskazówki, jak skorzystać ze źródeł finansowania.

Konferencja „Stabilna organizacja  – jak finansować działania w organizacjach pozarządowych?” odbędzie się 9 października w godz. 10:00-16:00 w Centrum Kreatywności Targowa.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie konferencji. Termin zgłoszeń upływa 26 września 2018. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Konferencja jest organizowana w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa. Więcej na temat SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo.

Polecamy śledzić informacje na stronie Facebook warszawa.ngo oraz na stronie wydarzenia.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z wydarzeniem, należy kontaktować się z: Natalią Klorek (email: natalia.klorek@portal.ngo.pl, tel. (22) 828 91 28).

 

Posted in Aktualności, Konferencje, seminaria, szkolenia.